Dević Nevena najbolja na Balkanu!

Dević Nevena najbolja na Balkanu!

Naši takmičari pred polazak u Poreč

Naši takmičari pred polazak u Poreč

Na prvenstvu Balkana održanom 15.-17. oktobra 2021. godine u Poreču (Hrvatska) u izuzetno kvalitetnoj konkurenciji gde su učestvovali takmičari iz 10 nacionalnih timova učestvovalo je 7 takmičara KK „Samuraj“. Dević Nevena je imala najviše uspeha i sa 3 ubedljive pobede (6:2, 7:0 i 3:1) uspela da se domogne najsjajnijeg odličija i da donese radost Srbiji, Karate klubu „Samuraj“ i sebi i svojoj porodici! U borbama Nevenu je pored obavezne hrabrosti, krasila i mašta te je sa lakoćom uz pomoć najatraktivnijih visokih nožnih tehnika lako borbe rešavala u svoju korist. Pored Nevene, blizu medalje bila je i Vulović Teodora ali je posle uvodne pobede (3:0) izgubila u meču za bronzano odličije. Pored Nevene i Teodore iz našeg kluba su još nastupili i žestoko se borili, ali izgubili mečeve u prvoj rundi takmičenja: Lukić Sofija, Bogojević Una, Aleksić Lena, Vulović Marija i Stepanović Relja.

Iskrene čestitke, nadamo se da je za kako za Nevenu tako i za ostale naše takmičare ovaj turnir i osvojena zlatna medalja samo dodatni motiv za jednu dugu seriju velikih uspeha u budućim karate nastupima.

Karate klub „Samuraj“

«