ZLATNI MOMCI

U subotu, 28. oktobra u hali sportskog centra Rakovica održan je karate turnir Trofej Rakovice na kojem je uzelo učešće oko 400 takmičara.

Naš karate klub bio je najuspešniji na takmičenju u kategoriji borbi osvojivši čak 15 medalja, i to: 9 zlatnih, 3 srebrne i 3 bronzane.

Zlatne medalje pojedinačno osvojili su: Radović Anja, Vučković Luka, Aleksić Lazar, Đurković Stefan, Jelovac Mihajlo, Petković Marko, Petrović Uroš i Petković Jelena, zlatna medalja ekipno pripala je kadetima u sastavu: Đurković, Vučković, Aleksić, srebrne medalje su osvojili: Vilimanović Arsenije, Lužnjanin Miloš i Babić Stefan, dok su bronze osvojili: Grčak Jana, Protić Danilo i Lužnjanin Đorđe.

Čestitamo našim takmičarima. Na ovom turniru napravili su sjajnu uvertiru pred nastavak sezone!